Harmonijne współgranie klamki i drzwi harmonijkowych

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Pasjonat
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 16, 2022 8:36 pm
Kontakt:

Harmonijne współgranie klamki i drzwi harmonijkowych

Post autor: Pasjonat »

Projekt drzwi daje nam pierwsze wrażenie o pomieszczeniu, jeszcze zanim do niego wejdziemy. Projekt drzwi odgrywa znaczącą rolę w reprezentowaniu stylu budynku, nawet w jego wnętrzu. Odkryj harmonię między drzwiami harmonijkowymi a przestrzenią jaką otwierają na zewnątrz.

Firma Alufasada Matmont Marcin Matczak zbudowała imponujący salon wystawowy w Warszawie w celu ponownego wprowadzenia na rynek swojego produktu systemowych drzwi harmonijkowych w asortymencie stolarki aluminiowej. Samodzielny zestaw został zintegrowany ze starą halą produkcyjną. Można go powiązać z zewnętrzną emocjonalną, reprezentacyjną, panoramę miasta.
Wewnątrz stworzono pokój inspiracji: produkty Alufasady prezentowane są za pomocą elementów, geometrycznych kształtów, wzorów i cyfrowych narzędzi. Wystawa skierowana jest m.in. do osób zainteresowanych projektowaniem wnętrz i budownictwem komercyjnym i prywatnym. Celem jest inspirowanie, aktywne adresowanie i zachęcanie odwiedzających do realizacji ich kreatywnych pomysłów za pomocą prezentowanych produktów.

Na wystawie dominują odważne, ponadczasowe kolory. Stanowi to kontrast projektowy z konstrukcją starego budynku fabrycznego, który charakteryzuje się stalowymi dźwigarami, betonem i kamieniem. W ten sposób spotykają się kolory ekspozycji i prostota industrialnego budynku.

Ten ekscytujący kontrast znajduje odzwierciedlenie również w drzwiach zbudowanych w technologii harmonijkowej w wariancie mini. Firmowe kolorowe skrzydła drzwi zostały połączone z czarnymi klamkami. Tworzy to eleganckie połączenie. Ale i makowe akcenty można znaleźć w ekspozycji producenta drzwi: Na przykład połączenie czerwonych drzwi z niebieską i zredukowaną rozetą.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości